OceaNTR Paylaşım Platformu

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz Nqqlnl

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz Nqqlnl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye İstatistik TabLosu
mavi
Haftanın Üyesi:SEÇİLMEDİ
yesil
Ayın Üyesi: SEÇİLMEDİ
kirmizi
Haftanın Yöneticisi: SEÇİLMEDİ

2 posters

Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz

MmEeLLiiSsAa
    MmEeLLiiSsAa
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Kadın Yengeç Köpek
    Doğum tarihi : 26/06/94
    Lakap : ÇaTLaK

GMT + 4 Hours Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz

Mesaj tarafından MmEeLLiiSsAa Paz Ara. 27, 2009 8:30 pm

mrhba hrkze bu oly alntı fln deil sahsen bnm bsmdn gcti paylsmk istdm bnde ....

geçen yazz en yakn arkdsmla knsuodk knu cinlerden fln acıldıı buda mrklsı bendee kararlstrdk caıralm fln die bzmklr evde ykken catıya cıktık fncanı alfbesi vs.. dizdk otrdk caırmk icin bn bu knlrda cok sy bilrm fln ama caıramam arkdsm cok ytnkldr snra iste bi cn gldi onnla knstk bze bselr ddi ama kfya takms arkdsmı öldrmk istio bnmlede ugrasıcak.. o gece annmle yattım ben krnlktn krkarım ısık ack ytrm annm ise kplı uyuyamadm sbha kdr bi ara arkmı dndm tm üstmde syh bse vrdı krktum ddm hrlde hyl gryrm fln dvra bkıorm bi sekil var ama trsıyorum yni snra snki deprm olr yha sallanr hrsy yatak cok hzlı sallndı drdu annemi uyndrdım hssttnmi dye sordum hyr dedi alla alla dedim nluyoo.. sabh oldu uyudum anca kalktgmda 12 cavrndaydı yalan ise arkdsm ı uyndrmya gttm uyuydu hala evne cmdn grdim kldrdm anlttm hrsyii oda ddi snn isin zr brkmzlr psni kly kly ve dgruda bnu yzrkn ble hla brda oldklrndan eminim iste bz yne caırdk akl ya iste vzgclmiyo knstk fln bna ddi iste ya bnm olcksn yda arkdsnı öldrrrüm istmdm arkdsma bse olmsnı ama pes etmyde nytm yktu byabi laf dalası yptık bi ara arkdsmn icne grdi ztn o gnkü ymrklrı unutamam klum mos mor olmstu arkdsm kndne gldgnde cok özr dledi önmi yktu ztn hr gn bnmle ugrstılr hrgn ama iste bn smdlk bkdrnı anltyrum arkdslr ama dvmı vr bnlrn cook uzun ve hla ugrasıyolar ....
    KuJuMaX
    KuJuMaX
    SİTE KURUCUSU
    SİTE KURUCUSU

TAKIMI : TR
    Erkek Terazi Maymun
    Doğum tarihi : 05/10/92
    Lakap : KuJuMaX

GMT + 4 Hours Geri: Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz

Mesaj tarafından KuJuMaX Paz Ara. 27, 2009 8:35 pm

Anneeeeeee Tehlikeli Prensesesin Sen Ya Ne işin Var Cinle Periyle
    MmEeLLiiSsAa
    MmEeLLiiSsAa
    MODERATÖR
    MODERATÖR

Kadın Yengeç Köpek
    Doğum tarihi : 26/06/94
    Lakap : ÇaTLaK

GMT + 4 Hours Geri: Gerçeekk bi olay arkadaslar ister inanın ister inanmyn sz blrsnz

Mesaj tarafından MmEeLLiiSsAa Paz Ara. 27, 2009 8:43 pm

çok tehlikeliyimdiirr =)) merak iste sna ddgm szü htrlaa xD

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 5:46 am