OceaNTR Paylaşım Platformu

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
otobüs bekliyorum Nqqlnl

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
otobüs bekliyorum Nqqlnl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye İstatistik TabLosu
mavi
Haftanın Üyesi:SEÇİLMEDİ
yesil
Ayın Üyesi: SEÇİLMEDİ
kirmizi
Haftanın Yöneticisi: SEÇİLMEDİ

otobüs bekliyorum

GiTaRiX
    GiTaRiX
    ÜYE
    ÜYE

Erkek Balık Keçi
    Doğum tarihi : 21/02/91
    Lakap : gitarix

GMT + 4 Hours otobüs bekliyorum

Mesaj tarafından GiTaRiX Çarş. Ocak 06, 2010 1:58 am

var GGAff = {id:13040,
    width:250,
    height:250,
    direction:"Vertical",
    performance:"high"
    };
    GGAff.errorMessage = '';

Bir gün, kadının biri evdeki gardolabı ses yaptıgı icin eve marangoz cagırmış,marangoz, kadına sikayetini sormus ''dolabın nesi var? ''Kadın, dolabım cok ses yapıyor demiş, adam dinlemiş dolabı cıt yok. Kadın, sesin dolabın dısından degil, icinden geldigini söyleyip, adama dolabın icine girip de dinlemesini söylemiş. Adam da bunun üzerine dolabın icine girip ses dinlemeye başlamış. Beklemiş ,beklemiş yine cıt yok, bu sefer kadın marangoza, otobüs gectigi zaman dolabım ses yapıyor demiş, adam da bunun üzerine dolabın kapagını kapatıp otobüsün gecmesini beklemiş. Ne olsa begenirsiniz, adam dolabın icindeyken kadının kocası eve gelmiş, ceketini asmak icin dolabı actıgında, dolabın icinde bizim talihsiz marangozu bulmuş!! Kadının kocası sinirli bi sekilde marangoza sormus, ''sen burada ne arıyorsun'' marangoz ise ''simdi size ne diyeyim ki, otobüs bekledigimi söylesem inanmazsınız''

Similar topics

-

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 3:18 pm