OceaNTR Paylaşım Platformu

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
HarunLa denize gidilirmi xD Nqqlnl

Join the forum, it's quick and easy

Sitemizden yararlanmak ve bu ailenin bir parçası olabilmek için lütfen üye olunuz!
HarunLa denize gidilirmi xD Nqqlnl

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üye İstatistik TabLosu
mavi
Haftanın Üyesi:SEÇİLMEDİ
yesil
Ayın Üyesi: SEÇİLMEDİ
kirmizi
Haftanın Yöneticisi: SEÇİLMEDİ

HarunLa denize gidilirmi xD

KuJuMaX
    KuJuMaX
    SİTE KURUCUSU
    SİTE KURUCUSU

TAKIMI : TR
    Erkek Terazi Maymun
    Doğum tarihi : 05/10/92
    Lakap : KuJuMaX

GMT + 4 Hours HarunLa denize gidilirmi xD

Mesaj tarafından KuJuMaX Çarş. Ara. 23, 2009 8:09 am

Her zamanki gibi harun ben ve serhat biz ayrılmaz 3 lü biz bile 3 ü 1 aradayız miLLet ne yapsın..xD

Bir pazar sabahı gecenin 4 ünde yatmıs olmanın verdiqi yorgunlukla birlikte sıcacık yatağımda uykumun en tatlı yerindeyim sessizlik hakim odama.. annemin balkonun kapısını açması içeriye bir esinti getirdi dışardan gelen kuş sesleriyle birlike yatağa iyice yavşamış hatta yatakla sevişme moduna getirmiştim olayı..

Bu huzuru kim bozardı tabiki serhat..Yaa çocuk evli olsa karısından çok beni görcek bune lan xD

Aradı :S uykudan kalkmışlığında verdiği abukluk ve rüyamdaki o eşşiz güzellik karşısındaki tutumumdan dolayı serhata asılıyomuş farkında diilim...xD Uyaaan laaan die bağırdı.. kendime geldim 5 dk sora ara it deyip kapadım telefonu..

Elimi yüzümü yıkadım.. İiice açıldım..

Aradı serhatta:

-ya amq bari pazar qünü uyuyalım lan
    -kes lan kaç gün önceden kararlaştırdık hani denize gidioduk amq ben kalktım çantamı hazırladım sen hala pirelerle fantezi yapıosun...hadi giyin üstünü kapının önüne geliom..
    -amq serhat...dıt dıt dıt dıt xD

kızmıştımm...söve söve üstümü deiştirdim..en son halı sahada giydiğim şortu attım çantaya..sorada havlu çıktım dışarı bi sigara yakıp serhatı bekledim.. Serhat harunuda alıp geldi aman allahım!!! yıkılmıştım..

Kulağına eyilipp amq serhat dedim ve deam ettik...

gürkan turizm den biletleri alıp servisi bekledik..Harunu otobüs tutuodu bilioduk ama bulantı için ilaç almış kusmayacaktı kararlıydı
    gözlerinde o hırsı görebiliodukk...Ama yarım saat soraaa NaHHhhh!! kusmadı...Batırdı her yerii...

Serhatla harunun elinde eşyalarının olduğu torbalar vardı...harun kusacam deyince harunun torbadakileri bnm çantaya doldurduk torbaya kustu... ıyyy herif seri üretim yapıo resmen :S

servisten indik :S otobüse bindik istikamet kandıra ...

yarı yolda harunn moruq midem bulanıo deyince serhatın torbadakileride bnm çantaya doldurduk :S bu seferde ona kustu... o torba doldu ama şahit oldum yanii :S

indik kandıra merkesde servisle kerpeye geçecektik servis ufacık hava sıcak ve tıklım tıklımm.. :S

harun yine başladıı elimizde torba yoktu :S ne yapacaktık serhat çantayı istedi verdim :S içindekileri çıkardı ve haruna verdi harun kafayı cama dayayıp kusmaya başladı ben ise içimden harunun ailesi hakkında ilginç küfürler üretip onları gözümde canlandırıodum :S

servisten indik herkezin elinde havlusu şortuu sahil magandası gibi daldık plaja...

oturduk harunu öyle bir rencide ettimki bi müddet sora kuma gömüldüğünü gördüm utançtan Very Happy

sora gönlünü aldım tabii sonuçta bu kadar kusmak onun suçu deildi dimi

nahhhh onun suçu deildii :@ neysee...

harun dedi bira içelim

eminmisin lan die sordum..ve bu soruyu epey tekrarladım...içtik kayalıkların orda harun bizden az içti ama kafası kıyaktı bizde bişe yoktu ..

girdik denizee top oynuyozz...bi ara harun arkasını döndüü.. topu attım kafasına doğru bişe demedi :S yanına gittimm

KUSUYODUUUUU!!!

civardaki sahil sakinlerine buraya dalmamalarını rica ettim ama harunun akşamdan kalan kuru fasulye pilavını görenler pekte sakin kalamadı Smile toparlanıp gittik .. bi kahvede oturuodukk harun artıkk kusmaktan yorulmuş bitkin düşmüşş.. bende acıdım bişe demedim... bi müddet sora kalkıp izmite geri döndük.. bidahaki programda haruna midesini ısrarla evde unutmasını sölicem..

bide derlerki her sene turizm nie yerinde sayıklıo her plaja koy bakayım harundan bitane turizme noluoo...

kocaeli bi sanayi şehri denize zarar verirse fabrika verir ama 1000lerce fabrikadan hiçbi şikayet yok arıtma sistemleri var çünküü

ama harunu arıtabilecek bi sistem henüz bulunmadı...

Alıntıdır.

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 9:10 am